Online 11-12 Marts 2021
JUBILEJAS
WISE Baltijas konference
10
Gadi
Valstis
Eksperti
"JAUNAIS MĀRKETINGS -
ATBILDE HAOSA EKONOMIKAI"

10. jubilejas WISE Baltijas konferences pēcrelīze

11.-12. martā norisinājās 10. jubilejas WISE Baltijas konference "Jaunais mārketings – atbilde haosa ekonomikai", kas pirmo reizi notika tiešsaistē. Rīgas WISE biedrības uzņēmumu speciālisti izveidoja unikālu tiešsaistes platformu, pateicoties kurai mēs sarīkojām konferenci divās valodās ar sinhrono tulkošanu.

Konferences 1. diena

Konferenci svinīgi atklāja WISE Baltijas uzņēmēju kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs un NVS un Baltijas Starptautiskās uzņēmēju asociācijas WISE prezidente Jevgēnija Suhareva.

Konferences pirmais eksperts -(vai bija) sertificēts WISE konsultants, YouTube kanāla "Real Boss - Real Business" vadītājs Andrey Kruglov (Latvija). Viņš parādīja, kā vadītājii var gūt panākumus, izmantojot Hubbard Management System tehnoloģiju kombinācijā ar analītiskās izlūkošanas rīkiem.

Konferences pirmajā dienā notika 5 uzstašānās, kurās piedalījās 6 ekspertii no Ungārijas, Kazahstānas, Latvijas, Krievijas, ASV un Ukrainas.

  • Firiya Galieva "Mārketings nedarbojas? Konkurenti uzbrūk? Ieslēdziet PR uz pilnu klapi!",
  • Andrey Kruglov "Domā, nevis vienkārši reaģē!! Analītiskās izpētes instrumenti",
  • Anastasija Meļņikova "Kas ir nepieciešams interneta mārketinga organizēšanai, uzsākšanai un uzturēšanai",
  • Tamas Kasza "Tīmeklī nav lokdauna! Veiksmīga pārdošana tiešsaistē",
  • Max un Svyatoslav Gralniki "Kā piesaistīt klientus caur sociālajiem tīkliem".

Konferences 2. diena.

Aleksandrs Konstantinovs atklāja konferences otro dienu.

NVS un Baltijas Starptautiskās uzņēmēju asociācijas WISE prezidente Jevgēnija Suhareva pastāstīja par mūsdienīgām IT tehnoloģijām un rīkiem, kas nepieciešami jebkura uzņēmuma pārvaldīšanai, lai tie strādātu efektīvi, attīstītos un tiktu pilnībā kontrolēti.

Diplomēta komunikācijas un sabiedrisko attiecību (PR) speciāliste Una Zlidne (Latvija) vadīja semināru “Jaunais trends: īpašnieks - pats sava biznesa konsultants”. Konferences dalībnieki uzzināja par to, kas ir WISE konsultants un kādas spējas cilvēks iegūst apmācības laikā.

Una apsveica Viktoru Sannikovu un Iļju Ermalkeviču ar WISE konsultanta apmācības pabeigšanu. Viņi padalījās ar saviem panākumiem un tiem praktiskajiem rīkiem, kurus jau pielieto savā biznesā.

Konferences otrajā dienā notika 5 uzstašānās, kurās piedalījās eksperti no Beļģijas, Latvijas, Krievijas, Slovākijas un Čehijas.

  • Marcel Pavlik "Klientu lojalitāte uz visiem laikiem! Kā?",
  • Jurijs Kuzņets "Attālinātā darba problēmas un pārdošanas nodaļas efektivitāte",
  • Evgeniy Kotov "Pārdošanas stratēģija krīzes un nestabilitātes situācijās",
  • Una Zlidne "Jaunais trends: īpašnieks - pats sava biznesa konsultants",
  • Patrick Valtin "Jauns laiks - jauni pārdevēji. Rekrutinga tirgus pārsteigumi".

Atzīmēt jubileju kopā ar mums bija pulcējušies viesi no 11 valstīm, un tas bija lielākais dalībnieku skaits 10 gadu laikā! Konferences partneri bija: First Baltic Hubbard College of Administration, «Меч Балтии», «NRJ Reklāmai», kā arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

Konferences dalībnieku atsauksmes:

Šīs bija 2 brīnišķīgas dienas, piepildītas ar noderīgiem datiem. Ekspertu uzstašanās bija augstā līmenī. Dati bija skaidri, kas man ir ļoti svarīgi, lai vēlāk tos varētu pielietot, nevis tikai uzklausīt un tad aizmirst. М.К.

Katru reizi arvien dziļāk un niansētāk sāku izprast un sajust LRH idejas, un, pielietojot tās, jūtu sevī daudz spēka. G.P.

Viss ir izcili, eksperti ir lieliski, un viņi sniedza ļoti noderīgu informāciju. Paldies organizatoriem par tik produktīvu un informatīvu pasākumu.V.R.

Tagad es paskatījos uz uzņēmumu, uz mērķi, ko vēlos sasniegt, no citas perspektīvas, no kuras pat nebiju domājusi skatīties. Atradu atbildes un idejas, kā sasniegt mērķi un izvirzīt jaunus, vērienīgus mērķus.Paldies !! Jūs esat super forši! I.J..


Tās bija divas produktīvas un interesantas dienas. Paldies visiem par piedalīšanos!