WISE Baltijas konferences partneri

Organizatori

Mācību centrs First Baltic Hubbard College of Administration

Mūsu mērķis ir sniegt vadītājiem un speciālistiem instrumentus panākumu gūšanai un potenciāla realizēšanai. Galvenie virzieni - praktiskas apmācības un sertificētu biznesa konsultantu sagatavošana.

WISE Baltijas Uzņēmēju klubs

WISE - uzņēmēju apvienība, kas izmanto vadības sistēmu Hubbard Management System. Kluba WISE darbības mērķis ir izveidot uzņēmēju apvienību, kas atbalsta ētikas biznesa principus un vēlas attīstīties, uzplaukt un palīdzēt sabiedrībai, kurā viņi dzīvo.

Partneri

NRJ REKLAMAI

Sniedz drukas un dizaina pakalpojumus kopš 1997. gada. Labas iekārtas un profesionāli speciālisti ir atslēga ātrai un kvalitatīvai produkta izgatavošanai. 10. WISE Baltijas konferences partneris.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir dibināta 1934. gadā. Biedrība pārstāv uzņēmēju intereses, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. 10. WISE Baltijas konferences partneris.

Baltijas Zobens

Organizē lomu spēles Baltijā kopš 1997. gada. Ir pārliecināti, ka lomu spēles attīsta iztēli, iemāca mīlēt sportu un kulturāli bagātina spēļu dalībniekus.10. WISE Baltijas konferences partneris.