Dalībnieku atsauksmes no
WISE Baltijas konferences

Video atsauksmesDalībnieku atsauksmes

I.А.
Bija vērts pārvarēt vairākas barjeras un šaubas, lai varētu piedalīties šajā konferencē. Jau WISE Baltijas atklātās sapulces lika iegūt pārliecību, ka konferences saturs būs enerģizējošs, daudzveidīgs un noderīgs - praktiski pielietojumi dzīvē. Paldies!
Mārtiņš Ķizulis
No konferences guvu ļoti daudz, taču galvenokārt vienu frāzi - kas ir web lapa. Un tas man ļauj labāk izprast kā veidot uzņēmuma web lapu.
A.P.
Ir daudz dzirdēts par to kā jāveido informācija, kas būtu noderīga manam klientam, kura risinātu kādas viņu problēmas. Jāsāk darīt!
A.D.
Paldies, ka beidzot saorganizējāt konferenci par tik svarīgu tēmu. Dati bija patiešām svarīgi un pielietojami, iedvesmojoši. Organizatoriskā ziņā viss bija kolosāli.
Lolita
Esmu sapratusi, ka darbā strādāju kā vadītājs, bet neesmu vadošā amatā. Ļoti patika, ka bija bukletiņš par kursu pakām, ko var apgūt, ļoti ieinteresēja "Управление персоналом и построение" un "Личная эффективность", ņemot vērā ka dažus kursus kas tur iekļauti jau esmu izgājusi, domāju man darbam noderētu šīs apmācības.
Ilga Jansone
Ieguvu nepieciešamos instrumentus, kas palīdzēs uzņēmuma mērķu sasniegšanā. Sapratu,kam jāpievērš uzmanība kolektīvā pieņemot jaunu darbinieku. Uz ko, kā vadītājam skatīties, kā rīkoties, kā risināt situācijas ar darbiniekiem. Kā piesaistīt jaunus starptautiskus sadarbības partnerus.
L.K.
Pirmajā konferences dienā ieguvu vērtīgu skatījumu un izveidoju sarakstus, kā turpināt attīstīt efektīvi uzņēmumu. Otrajā dienā vērtīgus apstiprinājumu guvu par to, ka intuitīvi pareizi darbojos mārketinga jomā, proti, ieguvu vērtīgas atziņas un instrumentus.
U.Z.
Lektori palīdzēja gan "palidot pa radošajiem mākoņiem," gan nolaisties uz zemes un saprast, kas jāizdara, lai uzņēmumā efektīvi darbojas pārdošanas un projektu organizēšanas sistēmas. Ļoti labi sabalansējās teorija ar praktiskām idejām. Nolēmu pievērsties abiem - gan jaunu ideju realizācijai, gan sistēmas nostiprināšanai.
J.Z.
Ieguvu idejas, kā atrast klientus savam un vecāku biznesam. Sapratu kā atrast pozīciju tirgū. Veicu daudz pierakstus, kas man palīdzēs ikdienas darbā. Ļoti interesanta daļa bija "brainstorming", uzzināju daudz jauna, kas palīdzēs mana produkta virzībai tirgū. Paldies organizatoriem, viss bija ļoti labi.
O.Ā.
Кopumā WISE konference izrauj no ikdienas rutīnas un atļauj paskatīties uz biznesu no ārpuses. Konferences saturs un "brainstorming" deva jaunas idejas, kas palielinās ienākumus. Paldies, viss bija lieliski.
H.B.
Daudz ļoti labas idejas, jādodās mājās, jāliek plānotājā un rīt jāsāk realizēt. Viss labi noorganizēts,paldies.
I.O.
Daudz jaunu ideju, kas liek paskatīties no citiem skatu punktiem.
I.Ļ.
Ir gūta ģeneāla ideja, ka aptauju var veikt ātri un netērējot daudz naudas internetā, izveidojot vairākas bildes ar vairākiem "būt"
L.K.
Manu uzmanību īpaši pievērsa dati par "Nāvējošā" kvarteta būtību,kā arī tas ir savā veidā tests ar kuru ļoti viegli var atšķirt antisociālas personas, ja nu gadījumā cilvēkm rodas kaut niecīgas šaubas par savu redzējumu - sociāls/antisociāla prsona! Un šo var noskaidrot ar tik vienkāršu veidu kā uzdodot pareizo jautājumu - Vai jūs man varat palīdzēt? Vienkārši izcili!
Vita Smiltiņa
6.Baltijas WISE konferencē guvu šādas tādas lieliskas idejas savam darbam tieši no E.Pīkokas semināra. Iespējams jau tuvākajā laikā pārsteigšu mūsu pasūtītājus, sakot citādus pateicības vārdus un parādīšu savādāku attieksmi. Vēl vairāk apstiprināju, ka man nepieciešams palīgs, izejošās plūsmas radīšanai un darbam ar jau esošajiem pasūtītājiem. Sapratu kādi cilvēki nepieciešami mūsu komandā.
Lauris Zvanītājs
Guvu vērtīgas atziņas, jo īpaši par video mārketingu. Sapratu, ka uzņēmumam ir nepieciešams atsevišķs mārketinga cilvēks. Interesantākā ideja radās no frāzes, ka “ labā noskaņojumā cilvēki vislabāk pieņem finanšu lēmumus.” Secināju, ka uzmanība jāvelta klientu grāmatvežiem un/vai finansistiem.
Dzintars Mednis
Bija laba konference. Ieguvu labas idejas par mārketingu, mēģināšu pielietot uzreiz savā uzņēmumā. Gan par aptaujām, gan avīzēm, gan video. Ieguvu šablonu, kā pieņemt cilvēkus, skaidrību, metodiku. Arī šo mēģināšu pārbaudīt un ieviest dzīvē.
Ilze Jansone
Konferencē es: Iepazinos ar lieliskiem cilvēkiem! Ieguvu idejas, kā reklamēt uzņēmumu un sniegtos pakalpojumus. Sapratu personāla pieņemšanas nozīmi un darbības, kas jāveic, lai rastu iespējas uzņēmumu paplašināt ar potenciāliem darbiniekiem.
Gunvaldis Ezermanis
6.Baltijas konferencē es sapratu, ka jādomā plašāk un nav jābaidās iziet no komforta zonas. Ieguvu kreatīvas mārketinga idejas savam biznesam, kā arī noskaidroju, kā uzlabot darbinieku atlases kārtību.
Uldis Dērics
Paldies par lieliski organizētu konferenci, iedvesmojošām lekcijām un lektoriem. Esmu guvis iedvesmu, dzīvesprieku, pozitīvu enerģiju un skaidru darbības plānu tālākai, veiksmīgai sava uzņēmuma attīstībai.
Agita Liepa
Arī man ļoti patika šī konference. Svarīgi būt starp cilvēkiem, kuri ir aktīvi, radoši un dzīvespriecīgi. Konferencē bija ļoti daudz labu, interesantu ideju, kuras var un vajag pielietot. Man ļoti patīk, ka uzstājas lektori, praktiķi, kuri veido savas lekcijas, izmantojot dzīvē gūto pieredzi.
Ilze Apša
Konferencē ieguvu: 1) praktiskus padomus- reāli pielietojamus gan biznesā, gan personīgajā dzīvē; 2) 3-4 idejas, ks padara interesantāku darbu.
Dzintra Žukova
Ieguvu lielisku priekšstatu par iespējām, ko sniedz tāds instruments kā mārketings. Kā arī izcilas idejas, kā šādu mārketinga cilvēku meklēt un pieņemt darbā.