8. Baltijas WISE konference, 2019.gada 9.-10.martā, Rīgā

8. Baltijas WISE konference

«Vairāk klientu, pārdošanu, ieņēmumu!»

Organizatori:
9.-10. martā
Rīgā, Latvijā

Dalībnieku atsauksmes

Dalībnieku atsauksmes no 7. konferences

J.Z.
Ieguvu idejas, kā atrast klientus savam un vecāku biznesam. Sapratu kā atrast pozīciju tirgū. Veicu daudz pierakstus, kas man palīdzēs ikdienas darbā. Ļoti interesanta daļa bija "brainstorming", uzzināju daudz jauna, kas palīdzēs mana produkta virzībai tirgū. Paldies organizatoriem, viss bija ļoti labi.
O.Ā.
Кopumā WISE konference izrauj no ikdienas rutīnas un atļauj paskatīties uz biznesu no ārpuses. Konferences saturs un "brainstorming" deva jaunas idejas, kas palielinās ienākumus. Paldies, viss bija lieliski.
J.K.
Iespējams, labākā no septiņām konferencēm. Paldies organizatoriem par žilbinošajiem lektoriem un par “Brainstorming”, daudz jaunas idejas, kuras nepieciešams ieviest.
H.B.
Daudz ļoti labas idejas, jādodās mājās, jāliek plānotājā un rīt jāsāk realizēt. Viss labi noorganizēts,paldies.
L.G.
Iegūtās atziņas: 1.Man nav jāvar visu izdarīt pašai. Es varu apmācīt citus. 2.Cilvēkus vajag mīlēt, ļaut tiem augt un kad tiem kas nesanāk palīdzēt. 3.Es sapratu, ka neesmu pētījusi savus klientus, tagad zināšu kā. 4.Pratīšu prātīgi sastādīt stratēģijas kā arī interneta mārketinga plānu. Piefiksēju sev kurus kursus es vēlos iziet Habarda koledžā.



Dalībnieku atsauksmes no 6. konferences

Vita Smiltiņa
6.Baltijas WISE konferencē guvu šādas tādas lieliskas idejas savam darbam tieši no E.Pīkokas semināra. Iespējams jau tuvākajā laikā pārsteigšu mūsu pasūtītājus, sakot citādus pateicības vārdus un parādīšu savādāku attieksmi. Vēl vairāk apstiprināju, ka man nepieciešams palīgs, izejošās plūsmas radīšanai un darbam ar jau esošajiem pasūtītājiem. Sapratu kādi cilvēki nepieciešami mūsu komandā.
Lauris Zvanītājs
Guvu vērtīgas atziņas, jo īpaši par video mārketingu. Sapratu, ka uzņēmumam ir nepieciešams atsevišķs mārketinga cilvēks. Interesantākā ideja radās no frāzes, ka “ labā noskaņojumā cilvēki vislabāk pieņem finanšu lēmumus.” Secināju, ka uzmanība jāvelta klientu grāmatvežiem un/vai finansistiem.
Dzintars Mednis
Bija laba konference. Ieguvu labas idejas par mārketingu, mēģināšu pielietot uzreiz savā uzņēmumā. Gan par aptaujām, gan avīzēm, gan video. Ieguvu šablonu, kā pieņemt cilvēkus, skaidrību, metodiku. Arī šo mēģināšu pārbaudīt un ieviest dzīvē.
Ilze Jansone
Konferencē es: Iepazinos ar lieliskiem cilvēkiem! Ieguvu idejas, kā reklamēt uzņēmumu un sniegtos pakalpojumus. Sapratu personāla pieņemšanas nozīmi un darbības, kas jāveic, lai rastu iespējas uzņēmumu paplašināt ar potenciāliem darbiniekiem.
Gunvaldis Ezermanis
6.Baltijas konferencē es sapratu, ka jādomā plašāk un nav jābaidās iziet no komforta zonas. Ieguvu kreatīvas mārketinga idejas savam biznesam, kā arī noskaidroju, kā uzlabot darbinieku atlases kārtību.
Uldis Dērics
Paldies par lieliski organizētu konferenci, iedvesmojošām lekcijām un lektoriem. Esmu guvis iedvesmu, dzīvesprieku, pozitīvu enerģiju un skaidru darbības plānu tālākai, veiksmīgai sava uzņēmuma attīstībai.
Agita Liepa
Arī man ļoti patika šī konference. Svarīgi būt starp cilvēkiem, kuri ir aktīvi, radoši un dzīvespriecīgi. Konferencē bija ļoti daudz labu, interesantu ideju, kuras var un vajag pielietot. Man ļoti patīk, ka uzstājas lektori, praktiķi, kuri veido savas lekcijas, izmantojot dzīvē gūto pieredzi.
Ilze Apša
Konferencē ieguvu: 1) praktiskus padomus- reāli pielietojamus gan biznesā, gan personīgajā dzīvē; 2) 3-4 idejas, ks padara interesantāku darbu.
Dzintra Žukova
Ieguvu lielisku priekšstatu par iespējām, ko sniedz tāds instruments kā mārketings. Kā arī izcilas idejas, kā šādu mārketinga cilvēku meklēt un pieņemt darbā.