8. Baltijas WISE konference, 2019.gada 9.-10.martā, Rīgā

8. Baltijas WISE konference

«Vairāk klientu, pārdošanu, ieņēmumu!»

Organizatori:
9.-10. martā
Rīgā, Latvijā

Video atsauksmesDalībnieku atsauksmes

I.А.
Bija vērts pārvarēt vairākas barjeras un šaubas, lai varētu piedalīties šajā konferencē. Jau WISE Baltijas atklātās sapulces lika iegūt pārliecību, ka konferences saturs būs enerģizējošs, daudzveidīgs un noderīgs - praktiski pielietojumi dzīvē. Paldies!
Mārtiņš Ķizulis
No konferences guvu ļoti daudz, taču galvenokārt vienu frāzi - kas ir web lapa. Un tas man ļauj labāk izprast kā veidot uzņēmuma web lapu.
A.P.
Ir daudz dzirdēts par to kā jāveido informācija, kas būtu noderīga manam klientam, kura risinātu kādas viņu problēmas. Jāsāk darīt!
A.D.
Paldies, ka beidzot saorganizējāt konferenci par tik svarīgu tēmu. Dati bija patiešām svarīgi un pielietojami, iedvesmojoši. Organizatoriskā ziņā viss bija kolosāli.
Lolita
Esmu sapratusi, ka darbā strādāju kā vadītājs, bet neesmu vadošā amatā. Ļoti patika, ka bija bukletiņš par kursu pakām, ko var apgūt, ļoti ieinteresēja "Управление персоналом и построение" un "Личная эффективность", ņemot vērā ka dažus kursus kas tur iekļauti jau esmu izgājusi, domāju man darbam noderētu šīs apmācības.
Ilga Jansone
Ieguvu nepieciešamos instrumentus, kas palīdzēs uzņēmuma mērķu sasniegšanā. Sapratu,kam jāpievērš uzmanība kolektīvā pieņemot jaunu darbinieku. Uz ko, kā vadītājam skatīties, kā rīkoties, kā risināt situācijas ar darbiniekiem. Kā piesaistīt jaunus starptautiskus sadarbības partnerus.
L.K.
Pirmajā konferences dienā ieguvu vērtīgu skatījumu un izveidoju sarakstus, kā turpināt attīstīt efektīvi uzņēmumu. Otrajā dienā vērtīgus apstiprinājumu guvu par to, ka intuitīvi pareizi darbojos mārketinga jomā, proti, ieguvu vērtīgas atziņas un instrumentus.
U.Z.
Lektori palīdzēja gan "palidot pa radošajiem mākoņiem," gan nolaisties uz zemes un saprast, kas jāizdara, lai uzņēmumā efektīvi darbojas pārdošanas un projektu organizēšanas sistēmas. Ļoti labi sabalansējās teorija ar praktiskām idejām. Nolēmu pievērsties abiem - gan jaunu ideju realizācijai, gan sistēmas nostiprināšanai.