Konference mazajam un vidējam biznesam
PRIVĀTAIS BIZNESS 2022:
CĪŅA PAR IZDZĪVOŠANU
10-11 Marts 2022 | ONLINE

Norisinājās 11. WISE Baltijas konference!

10. un 11. martā norisinājās nozīmīgs biznesa notikums uzņēmējiem un vadītājiem – 11. WISE Baltijas konference. WISE Baltijas konferenci ik gadu organizē WISE Baltijas uzņēmēju klubs sadarbībā ar First Baltic Hubbard College of Administration.

Pirmā konferences diena

10. martā konferenci tradicionāli atklāja WISE Baltijas uzņēmēju kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs. Viņš sasveicinājās ar dalībniekiem un īsumā pastāstīja par klubu, tā darbību un Hubbard Management System vadības tehnoloģiju.

Pirmajā konferences dienā dalībnieki no lektoriem saņēma instrumentus veiksmīgai darbībai:

Jurijs Kuzņecs (Čehija)

"Kā iegūt vairāk nekā 300 CV 5 dienās un aizvērt "degošās" uzņēmuma vakances."

Ilga Neretniece (Latvija)

"Kā ar statistiku palīdzību attīstīt un paplašināt biznesu jebkuros apstākļos."

Klemenss Grāfs (Austrija)

"Ekonomisko grūtību pārvarēšana, izmantojot gudras mārketinga stratēģijas."

Otrā konferences diena

11. martā lektori dalījās ar savām zināšanām un instrumentiem biznesam:

Jaroslavs Kaplans (Latvija)

"Ētika biznesā".

Marks de Turks (Beļģija)

"Jaunas ienesīgas stratēģijas biznesam".

Iļja Ermaļkevičs (Baltkrievija)

"Vadītāju izdegšana".

Natālija Ņikuļina (Latvija)

"Personāls – mīti un fakti".

First Baltic Hubbard College of Administration izglītības direktore Natālija Ņikuļina (Latvija) savas uzstāšanās laikā klātesošajiem sniedza Hubbard Management System instrumentus darbam ar personālu. Natālija skaidri un gaiši paskaidroja, kā pareizi iepazīstināt ar pienākumiem jaunpienācējus, kā saprast vai darbinieks ir piemērots uzņēmumam un kāda ir praktikanta un mentora “cepuru” būtība.

11. WISE Baltijas konference ir izdevusies! Konferencei pievienojās dalībnieki no trīspadsmit valstīm – Austrijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Vācijas, Kazahstānas, Latvijas, Lietuvas, Turcijas, Čehijas, Uzbekistānas, Ungārijas, Ukrainas un Igaunijas. Paldies par atbalstu mūsu pastāvīgajiem partneriem – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerai, “Baltijas Zobens” klubam un "NRJ Reklāmai" aģentūrai.

Lūk, ko saka konferences dalībnieki:

“Liels paldies organizatoriem un spīkeriem par šo konferenci! Kā vienmēr saņēmu daudz jaunu datu, interesantas idejas uzņēmumiem attīstīt savu biznesu, neskatoties uz sarežģīto ekonomisko situāciju pasaulē. Katra WISE Baltijas konference palīdz man attīstīt sevi kā vadītāju un kā cilvēku, sniedz man vairāk realitātes jaunā laika vienībā. Un tas ir ļoti vērtīgi!”
I. K.

“Visvērtīgākais bija paskatīties uz savu biznesu, veicot praktiskus vingrinājumus. No pirmdienas darbiniekiem došu uzdevumu veikt klientu aptauju izmantojot Marka De Turka ieteikto tehnoloģiju. Izveidošu burtnīcas – "cepures" jaunajiem un esošajiem darbiniekiem. Sākšu pieņemt darbā jaunus darbiniekus, atradīšu direktoru, nevis turpināšu pildīt viņa uzdevumus."
T. K.

"Liels paldies. Tā kā man ir liela darba pieredze, man ir grūti atrast informāciju, kas veicinātu biznesa idejas. Jums bija punkti, kurus sākšu pielietot."
I. Ž.

Mūsu partneri