Konference mazajam un vidējam biznesam
PRIVĀTAIS BIZNESS 2022:
CĪŅA PAR IZDZĪVOŠANU
10-11 Marts 2022 | ONLINE
x2
DIVAS PIESĀTINĀTAS DIENAS
Darbs ar praktizējošiem ekspertiem
TIEŠSAISTĒ
Iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes jums ērtākajā vietā
11gadi
11 GADU PIEREDZE KONFERENČU ORGANIZĒŠANĀ
Mēs zinām, kas jums vajadzīgs

Kā domāt par biznesa paplašināšanu, ja katra diena ir cīņa par izdzīvošanu?

- Nav klientu un nav pieprasījuma?
- Nezināt, kā piesaistīt vajadzīgos darbiniekus?
- Jauni ierobežojumi?
- Nav nekādas pārliecības par rītdienu?
- Jūs strādājat no rīta līdz vakaram, bet tik un tā neko nepagūstat?
- Neredzat, kā var attīstīties?

Rodas arvien vairāk jautājumu, uz kuriem vienatnē ir sarežīti atrast atbildes.

Tieši tāpēc mēs vēlamies atbalstīt mazos un vidējos uzņēmējus un palīdzēt rast atbildes uz visiem jautājumiem vienuviet 一 mūsu konferencē.

Jūs gaida konkrēti risinājumi, no tiem, kas spēja izdzīvot:
- reāli gadījumi;
- secīgu soļu instrukcijas;
- pārbaudes saraksti;
- rekomendācijas.
Praktiskie uzdevumi un mājasdarbi, kas palīdzēs iegūto pielietot praksē un ietekmēt jūsu biznesu. Pievienojies!


VEIKSMĪGA PIEREDZE NO VISAS PASAULES
UZ VIENAS SKATUVESČehija
Jurijs Kuznecs
Jurijs Kuznecs
Uzņēmuma “Augošu pādošanu sistēma”(«Система Растущих Продаж») līdzdibinātājs. Izveidoja 400 pārdošanas nodaļas dažādās pasaules valstīs. Pusgada laikā palielināja uzņēmuma pārdošanas apjomus 4 reizes.

Latvija
Ilga Neretniece
Ilga Neretniece
Rīgas šķīrējtiesas administratīvais direktors. Organizē uzņēmēju apmācību šķīrējtiesvedības jomā. Vada tematiskos vebinārus un proforientācijas konsultācijas. Pateicoties viņas līdzdalībai, tiesā ir divkāršojies konsultāciju skaits nedēļā

Austrija
Klemens Grafs
Klemens Grafs
Mārketinga aģentūras Inconcepts īpašnieks. Eksperts interneta virzīšanas un mārketinga jomā. Caur savu aģentūru kūrē vairāk nekā 200 dažādu darbības veidu uzņēmumus. Žurnāla MaMa izdevējs un mārketinga konferences MaCon organizators.

Beļģija
Mark De Turk
Mark De Turk
Uzņēmuma IDEAS un New Generation Family fonda dibinātājs. Politiskais padomnieks un konsultants ar 30 gadu pieredzi. Modernizējis Bulgārijas valsts struktūru, trīs reizes samazinot “jauno prātu” aizplūšanu. Apmācījis vairāk nekā 30 tūkstošus menedžeru.

Latvija
Natālija Ņikuļina
Natālija Ņikuļina
First Baltic Hubbard College of Administration apmācību direktors. Apmācījusi pieci simti uzņēmējus no visas pasaules. Ar viņas līdzdalību First Baltic Hubbard College of Administration ir pasaules TOP 10.

Baltkrievija
Iļja Jermalkēvičs
Iļja Jermalkēvičs
Konsaltinga uzņēmuma “Jermalkevičs Konsaltings” («Ермалкевич Консалтинг») īpašnieks. Apstiprinājis statusu sertificēts “WISE pamatu konsultants ”. Pusgada laikā apmācīja 35 cilvēkus projektos “Organizējošā shēma” un “Administratīvā skala”.

Ukraina
Marina un Anatolijs Komisarovi
Marina un Anatolijs Komisarovi
Uzņēmumu Miatis Group un ComConsulting īpašnieki. Eksperti-praktiķi ar 11 gadu stāžu uzņēmējdarbībā. 2021 gadā iepazīstināja ar Hubbard Management System 30 uzņēmumus un 105 cilvēkus. Ukrainas uzņēmēju kluba WISE un Līderības akadēmijas lektori.Dalībnieku atsauksmes

K. N.
"Grūti izteikt uz vienas lapas visu to, ko esmu saņēmis WISE konferences laikā. Uzskatu, ka šis ir jauns pavērsiena punkts manā biznesā. Ar nepacietību gaidu to brīdi, kad atgriezīšos un sākšu izmantot saņemtos instrumentus un idejas. Paldies!"
V. Č.
"Guvu atklāsmi par administratīvās tehnoloģijas ieviešanas milzīgo nozīmi un reālo noderīgumu, kuru tā nes uzņēmumam. Milzīgs motivācijas un pozitīvu emociju lādiņš."
D. G.
"Baltijas WISE konference jau pirmajā dienā sniedza man daudz noderīgus datus. Man kā nodaļas vadītājam radās daudzas idejas, kuras tuvākajā laikā es vēlos ieviest savas nodaļas darbā, bet vēlāk, pateicoties tās darbam, arī visā uzņēmumā."
A. A.
"Konferences gaitā saņēma daudz noderīgas informācijas, kuru spēšu izmantot savā darbā. Klausoties lektoros, guvu daudz noderīgu atklāsmju. Pārlasot izdales materiālus, varēs viegli atsvaidzināt atmiņā iegūtās zināšanas. Pats vērtīgākais guvums no konferences man ir pašas secinājumi, kas gūti prezentāciju laikā. Vēlos pilnveidoties un pielietot iegūtās zināšanas. Iedvesmo gan lektori, gan izvēlētās tēmas. Paldies!"
D. Ž. 
"Paldies par lieliskam idejām un praktisiem instrumentiem ikdienas darbam, ko var pielietot jau rīt. Pārsteidz ideju vienkāršība un pašsaprotamība. Praktiskā darba nozīme, lai nostiprinātu iegūtās zināšanas, neskatoties uz pretestību un nevēlēšanos to darīt."
L. G. 
"Konferencē ieguvu jaunas idejas, ko vēlos realizēt savā darbā, idejas un instrumentus kā veiksmīgāk pārdot manu produktu, kā strādāt ar neapmierinātiem klientiem tā, lai tie kļūtu apmierināti. Ieguvu idejas kā pareizi motivēt darbiniekus un kā pareizi tos apbalvot par labi padarītu darbu. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu pielietot jaunās zināšanas un prasmes darbā! Es to ļoti novērtēju, paldies!"
D. S.
"Ieguvu idejas, kā pareizi veidot komandu un attīstīt savu biznesu, kādas kļūdas es kā uzņēmuma vadītājs varu pieļaut un kā tās savlaicīgi novērst. Kā pareizi strādāt ar klientu un padotajiem."
L. G.
"Konfererencē uzzināt bija interesanti, ka ja cilvēkam liek noteikt skaitli, cik daudz grib sasniegt, tad to liekot dubultot, cilvēkā rodas šoks un šaubas, bet kad Tev ir tehnoloģija kā virzīt biznesu, kā sastrādāties ar kolēģiem, sakārtot visu tā, ka tas mērķa skaitlis, kas dubultots šķiet reāli sasniedzams. Īsāk sakot nevajag likt barjeras pašam sev, vajag ticēt saviem un komandas spēkiem un pielietojot tehnoloģiju sasniegt šo dubulto skaitli. Viss slēpjas pareizā plānošanā, stratēģiskā izpildījumā, kad katrs dara savu darbu, nevis viens dara 3 cilvēku darbus. Lai uzlabotu biznesa attīstību un garantētu to vajag sakārtot un pareizi organizēt, ar tehnoloģiju tas nav sarežģīti, bet rezultāti būs iespaidīgi."
I. A.
"Konferencē ieguvu: 1. praktiskus padomus- reāli pielietojamus gan biznesā, gan personīgajā dzīvē; 2. 3-4 idejas, ks padara interesantāku darbu."
A. L.
"Arī man ļoti patika šī konference. Svarīgi būt starp cilvēkiem kuri ir aktīvi, radoši un dzīvespriecīgi. Konferencē bija ļoti daudz labu, interesantu ideju, kuras var un vajag pielietot. Man ļoti patīk, ka uzstājas lektori, praktiķi, kuri savas lekcijas veido izmantojot dzīvē gūto pieredzi."
U. D.
"Paldies par lieliski organizētu konferenci, iedvesmojošām lekcijām un lektoriem. Esmu guvis iedvesmu, dzīvesprieku, pozitīvu enerģiju un skaidru darbības plānu tālākai, veiksmīgai sava uzņēmuma attīstībai."
G. E.
"Кonferencē es sapratu, ka jādomā plašāk un nav jābaidās iziet no komforta zonas. Ieguvu kreatīvas mārketinga idejas savam biznesam, kā arī noskaidroju kā uzlabot darbinieku atlases kārtību."
I. J.
"Konferencē es: Iepazinos ar lieliskiem cilvēkiem! Ieguvu idejas kā reklamēt uzņēmumu un sniegtos pakalpojumus. Sapratu personāla pieņemšanas nozīmi un darbības, kas jāveic, lai rastu iespējas uzņēmumu paplašināt ar potenciāliem darbiniekiem."
D. M.
"Bija laba konference. Ieguvu labas idejas par mārketingu, mēģināšu pielietot uzreiz savā uzņēmumā. Gan par aptaujām, gan avīzēm, gan video. Ieguvu šablonu kā pieņemt cilvēkus, dkaidrību, metodiku. Arī šo mēģināšu pārbaudīt un ieviest dzīvē."
L. Z.
"Guvu vērtīgas atziņas, jo īpaši par video mārketingu. Sapratu, ka uzņēmumam ir nepieciešams atsevišķs mārketinga cilvēks. Interesantākā ideja radās no frāzes, ka “ labā noskaņojumā cilvēki vislabāk pieņem finanšu lēmumus.” Secināju, ka uzmanība jāvelta klientu grāmatvežiem un/vai finansistiem."
V. S.
"Baltijas WISE konferencē guvu šādas tādas lieliskas idejas savam darbam tieši no E.Pīkokas semināra. Iespējams jau tuvākajā laikā pārsteigšu mūsu pasūtītājus, sakot citādus pateicības vārdus un parādīšu savādāku attieksmi. Vēl vairāk apstiprināju, ka man nepieciešams palīgs, izejošās plūsmas radīšanai un darbam ar jau esošajiem pasūtītājiem. Sapratu kādi cilvēki nepieciešami mūsu komandā."
L.G.
"Esmu sapratusi, ka darbā strādāju kā vadītājs, bet neesmu vadošā amatā. Ļoti patika, ka bija bukletiņš par kursu pakām, ko var apgūt, ļoti ieinteresēja" управление персоналом и построение" un "личная эффективность", ņemot vērā ka dažus kursus kas tur iekļauti jau esmu izgājusi, domāju man darbam noderētu šīs apmācības."
I.A.
"Bija vērts pārvarēt vairākas barjeras un šaubas, lai varētu piedalīties šajā konferencē. Jau WISE Baltijas atklātās sapulces lika iegūt pārliecību, ka konferences saturs būs enerģizējošs, daudzveidīgs un noderīgs - praktiski pielietojumi dzīvē. Paldies!"
L.R.
"Iepazinu tuvāk gan zināmus, gan dažus jaunus cilvēkus. Ieguvu daudz vērtīgas informācijas, reālus un pārbaudītus instrumentus, ko izmēģināt praksē arī savā profesionālajā darbībā, jaunus kontaktus. Paldies."
L.K.
"Pirmajā konferences dienā ieguvu vērtīgu skatījumu un izveidoju sarakstus, kā turpināt attīstīt efektīvi uzņēmumu. Otrajā dienā vērtīgus apstiprinājumu guvu par to, ka intuitīvi pareizi darbojos mārketinga jomā, proti, ieguvu vērtīgas atziņas un instrumentus."
U.Z.
"Lektori palīdzēja gan "palidot pa radošajiem mākoņiem," gan nolaisties uz zemes un saprast, kas jāizdara, lai uzņēmumā efektīvi darbojas pārdošanas un projektu organizēšanas sistēmas. Ļoti labi sabalansējās teorija ar praktiskām idejām. Nolēmu pievērsties abiem - gan jaunu ideju realizācijai, gan sistēmas nostiprināšanai."

BIĻETES CENAPilna dalības maksa: 109 €

Speciālā cena tikai līdz 01.03.2022

DALĪBAS MAKSĀ IETILPST:

- 2 dienas translācijas;

- Piekļuve videomateriālu ierakstiem

- Tiešsaistes tīklošana.

99€

Mūsu partneriSpeciālā cena
tikai līdz 01.03.22

99€
Pilna dalības maksa: 109.00€